Blog Single

09 Kas

Отримати кредит з поганою КІ

А вже якщо у вас погана кредитна історія, то отримати кредит з відкритими прострочками в банку практично немає шансів. Наша компанія видає кредити з будь-КІ і проводить рефінансування мікропозик з простроченням в Україні.

Пролонгація безкоштовна! Платіть тільки за користування грошима Акції та постійні промокоди на знижкудля клієнтів Компанія MoneyBOOM була заснована в 2014 році для видачі онлайн позик.

Підіб’ємо підсумки: кредит через інтернет від Moneyboom

мікрозайм з поганою кредитною історією

Ми працюємо цілодобово, і видаємо гроші як через сайт (онлайн), так і в відділенні (в нашій мережі понад 140 офісів в 20+ містах України). Що для цього знадобиться? Для отримання позики вам знадобляться українські паспорт і ІПН, і повноліття. Місце роботи, зарплата, стаж – нас теж цікавлять, але підтверджувати їх не потрібно: просто вкажіть своє джерело доходу в анкеті, без довідок і поручителів. Крім двох документів вам знадобляться e-mail, мобільний телефон і діюча картка будь-якого українського банку.

Ми менше ризикуємо, видаючи менші суми і на менший термін – навіть якщо проблеми з поверненням виникнуть, компанія швидко про це дізнається, і може вжити заходів; На яких умовах можна отримати гроші?

Поліпшення кредитної історії

У KF.UA не ділять клієнтів на «поганих» і «хороших»: якщо у вас зіпсована КІ – умови кредитування для вас не зміняться. При першому зверненні до нас, ви зможете отримати від 1000 до 4000 грн на термін до 30 календарних днів. Відсоткова ставка новим клієнтам завжди пільгова – 0,01%. Тобто якщо ви візьмете 2000 грн – стільки ж треба буде повернути, майже без переплати. Якщо звертаєтеся до нас вдруге і далі – сума буде підвищуватися.

Кому доступні цілодобові кредити

Максимум, що ми можемо видати – до грн на термін до 30 календарних днів. З другого кредиту і далі вже буде діяти стандартна процентна ставка – 1.99% в день.

Ви можете отримати гроші за короткий відрізок часу не виходячи з дому Всі фінансові операції і дані клієнта надійно захищені Детальнi умови кредитування Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 1009 від 27.03.2018, Ліцензія Нацкомфінпослуг, Розпорядження від 13.04.2018 № 559

Як отримати кредит з поганою історією?

https://www.youtube.com/watch?v=

Акційна відсоткова ставка для нових клієнтів 0,1% * на перший кредит. Приклад розрахунку відсоткової ставки: при отриманні першого кредиту в розмірі 1000 грн.

Один з напрямків нашої роботи – кредити з прострочками і поганою кредитною історією. На даний момент ведеться широка діяльність, спрямована на допомогу громадянам з вирішенням фінансових проблем.

Відсоткова ставка для лояльних клієнтів, з другого кредиту 1,8% в день або 657% в рік. Базова відсоткова ставка становить два відсотки в день або сімсот тридцять мікрозайм з поганою кредитною історією відсотків на рік. Подібні ситуації негативно вплинуть на кредитний рейтинг позичальника і на його подальші спроби взяти кредит в інших фінансових установах.

Фінальний дзвінок в МФО

мікрозайм з поганою кредитною історією

Як погасити кредит?

Виберіть суму і термін. Натисніть кнопку “Отримати Кредит” Заповніть інформацію про себе

Як погасити позику з поганою історією в Oncredit?

У ситуаціях, коли гроші потрібні терміново, отримати велику суму в короткий термін досить важко. У друзів або родичів мікрозайм з поганою кредитною історією в ютюбе такої суми може не бути. А в банках процедура отримання кредиту може затягнутися на кілька днів, як мінімум.

на 65 днів сума до оплати складає 1065 грн. *Під 0,1% мається на увазі денна ставка за користування першим кредитом в пільговому періоді, який становить від 15 до 21 дня.

Підпишіть кредитний договір з смс Поповнивши нашу карту в особистому кабінеті Кращі умови кредитування новим і постійним клієнтам в режимі 24/7 Зручний спосіб отримання

мікрозайм з поганою кредитною історією

Ми у соціальних мережах: Замовити дзвінокОсобистий кабінет не виходячи мікрозайм з поганою кредитною історією в поиске гугл з дому до грн Кредити з прострочками і поганою кредитною історією

Related Posts

Leave A Comment